Misyonumuz


Vizyonumuz

Tek Yıldız' ın vizyonu; hizmet sektöründe lider kuruluş olarak, müşteri odaklı yönetim sistemini benimseyen, toplam kalite üretim anlayışını özümsemiş, teknolojisini sürekli yenileyen, hizmet kalitesiyle farklılığını hissettirebilen uluslararası bir şirket olmaktır.


hizmetlerimiz

Yerinde yemek üretim sistemiyle işletmeler, asli faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini Tek Yıldız Yemekçilik' den karşılayarak hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla almakta, hem de kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini artırmaktadırlar. Tek Yıldız' ın kalite yöneticileri ve proje mimarları, tesisinizde yer alan mutfağınızı inceler ve ihtiyaçlara uygun bir proje oluşturarak gereksinimlerinizi belirlerler. Tek Yıldız' ın servis elemanları ve yöneticilerinden oluşan bir ekibin devralarak işlettiği, yerinde üretim mutfağınızda, kısa zamanda kalıcı çözümler üretilerek çalışanlarınızın yüzlerindeki mutluluğu görmeniz sağlanacaktır.

Tek Yıldız' ın mutfaklarında geniş ve tecrübeli kadrosuyla, en son teknoloji kullanılarak hazırlanan yemekler, thermobox taşıma sistemiyle transfer edilmektedir. Kaliteli ve lezzetli yemekler, geniş servis ağıyla müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Yemeğin servis ve sunumu, eğitimli ve deneyimli personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Mevcut yemekhaneler daha modern ve teknolojik tasarımlarla revize edilmekte, teknik ve hijyenik açıdan daha donanımlı hale getirilmektedir.

Tüm kurumsal davet, açılış, tanıtım, kutlama ve fuar organizasyonlarınızda Tek Yıldız Yemekçilik sizlere kişi sınırlaması olmaksızın kokteyl ve kokteyl prolonge servisi sunar. Tercihinize göre dekore edilmiş servis istasyonlarında gümüş ve modern cam tepsiler şık servis ekipmanları ile zerafetin ışığında sunulacak ikramlar güne özel tasarlanan kıyafetler ile giydirilmiş profesyonel servis elemanları ile sunulur. Görselliğin önemini hiç unutmadan dünya mutfaklarından sunulan sıcak ve soğuk lezzetler, renkli kokteyl ve punch ikramları, açık büfe öncesi minik tatlılar, çeşitli soslar eşliğinde çıtır tost melbalar, zeytinyağlı minik bagetler, üzüm ve cevizle sunulan peynir tabakları, zengin açık büfe ikramlar da özel ve kurumsal içerikli davet ve organizasyonlarınızda yeniliği takip eden ekibimiz ile hizmetlerimiz unutulmaz kılınacaktır.